Brus d.o.o. v številkah

84
VLAČILCI
92
POLPRIKLOPNIKI
13
OSTALA VOZILA
107
ZAPOSLENI
play

TRANSPORT

TRANSPORT

Z našimi sodobnimi vozili opravljamo prevoz paletnega blaga po celotnem območju Evropske unije, Švice in BIH.

SKLADIŠČENJE

SKLADIŠČENJE

  • zbiranje
  • pakiranje
  • prepakiranje
  • skladiščenje
  • dostava blaga

VULKANIZERSTVO

VULKANIZERSTVO

  • montaža
  • premontaža
  • centriranje za osebna vozila
  • centriranje za tovorna vozila

  • Zgodovina_Brus.si
    ZGODOVINA
  • Nagrade_Brus.si
    NAGRADE
  • Certifikati_Brus.si
    CERTIFIKATI

ZAPOSLITEV

Ste ambiciozni, somoiniciativni in delavni?
Si želite, da bi se vaša poklicna pot nadaljevala pri nas?

TRENUTNO SMO NA LOVU ZA:

VOZNIK V MEDNARODNEM PROMETU (M/Ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • opravljanje del in nalog voznika tovornega vozila v mednarodnem transport (EU),
  • skrb za prevzem in dostavo blaga,
  • skrb za vzdrževanje in čistočo vozila.

PRIČAKUJEMO:

  • najmanj eno leto delovnih izkušenj kot voznik tovornega vozila v mednarodnem transportu,
  • zaključena najmanj poklicna (IV.) stopnja izobrazbe, oz.
  • temeljna poklicna kvalifikacija za voznike v cestnem prometu (NPK),
  • vozniški izpit C, C1, C1E, CE in B, BE kategorije,
  • opravljena redna usposabljanja voznikov za kodo “EU 95”
  • pripravljenost za samostojno delo, delo v tujini, komunikativnost, osebna urejenost,
  • obvezno pogovorno znanje slovenskega jezika.

NUDIMO:

  • zaposlitev za določen čas, s poskusnim delom in z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • redno plačilo,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • urejeno in prijetno delovno okolje.

Če ste se v opisu prepoznali, in če je delo voznika vaša poklicna kariera in veselje, potem vas vabimo, da nas pred prijavo na razpisano delovno mesto pokličete (izključno med delavniki med 9 in 15 uro) na tel. 05 37 25 223 – Anita Logar ali se nam predstavite na anita@brus.si

KONTAKTIRAJTE NAS

Tel.: 05 37 25 200

Fax: 05 37 25 201

VODSTVO

Herta Čuk – direktorica
herta.cuk@brus.si

Simon Brus – direktor
simon.brus@brus.si

TRANSPORT IN LOGISTIKA

tel.: 05 37 25 200
fax: 05 37 25 201

Andrej Mršnik
andrej.mrsnik@brus.si

Iztok Jurca
iztok.jurca@brus.si

Jurij Klavžar
jurij.klavzar@brus.si

Katarina Lipar
katarina.lipar@brus.si

Matjaž Filip Krhlikar
matjaz@brus.si

Silvestra Nemgar
silvestra.nemgar@brus.si

VULKANIZERSKE STORITVE

tel.: 05 37 25 222
fax: 05 37 25 201

Edi Čuk
edi@brus.si

Klemen Eržen
klemen.erzen@brus.si

KADROVSKA SLUŽBA

tel.: 05 37 25 223
fax: 05 37 25 201

Anita Logar
anita.logar@brus.si

FINANČNA SLUŽBA

tel.: 05 37 25 219
fax: 05 37 25 202

Alenka Rupnik
alenka.rupnik@brus.si

Andrej Špacapan
andrej.spacapan@brus.si

Katarina Šinkovec
katarina.sinkovec@brus.si

Nataša Leimsner
natasa.leimsner@brus.si

Vesna Pavšič
vesna.pavsic@brus.si

BRUS d.o.o.

Godovič 154
5275 Godovič

Tel.: 05 37 25 200
Fax: 05 37 25 201

e-mail: info@brus.si

Davčna št.: 75002388
Matična št.: 5578892000

IBAN:
SI56 0475 2000 0163 107 (NOVA KBM d.d.)
SI56 3400 0101 6624 869 (Sparkasse d.d.)