Blog

Brus d.o.o. in numeri

75
TRATTORI STRADALI
85
SEMIRIMORCHI
13
ALTRI VEICOLI
107
DIPENDENTI
play

TRASPORTO DI

TRASPORTO DI

  • to je test
  • merci sicure

STOCCAGGIO

STOCCAGGIO

  • raccolta
  • imballaggio
  • reimballaggio
  • stoccaggio
  • fornitura merci

VULCANIZZAZIONE

VULCANIZZAZIONE

  • assemblaggio
  • montaggio
  • centraggio per autoveicoli
  • centraggio per camion

  • Zgodovina_Brus.si
    STORIA
  • Nagrade_Brus.si
    RICONOSCIMENTI
  • Certifikati_Brus.si
    CERTIFICATI

NOVICE

Prodaja kamiona – Scania R730

Prodaja kamiona – Scania R730

Letnik proizvodnje: 2011 1.registracija: 3/2011 Starost: rabljeno Prevoženi kilometri: 805000 Tehnični pregled:... read more →
10. 11. 2016
Prodaja kamiona – Scania R730

Prodaja kamiona – Scania R730

Letnik proizvodnje: 2011 1.registracija: 3/2011 Starost: rabljeno Prevoženi kilometri: 805000 Tehnični pregled:... read more →
10. 11. 2016
Prodaja kamiona – Scania R730

Prodaja kamiona – Scania R730

Letnik proizvodnje: 2011 1.registracija: 3/2011 Starost: rabljeno Prevoženi kilometri: 805000 Tehnični pregled:... read more →
10. 11. 2016

CONTATTI

Tel.: 05 37 25 200

Fax: 05 37 25 201

DIREZIONE

Herta Čuk – Direttrice
herta.cuk@brus.si

Simon Brus – Direttore
simon.brus@brus.si

TRASPORTO E LOGISTICA

tel.: 05 37 25 200
fax: 05 37 25 201

Andrej Mršnik
andrej.mrsnik@brus.si

Iztok Jurca
iztok.jurca@brus.si

Jurij Klavžar
jurij.klavzar@brus.si

Katarina Lipar
katarina.lipar@brus.si

Matjaž Filip Krhlikar
matjaz@brus.si

Silvestra Nemgar
silvestra.nemgar@brus.si

SERVIZI DI VULCANIZZAZIONE

tel.: 05 37 25 222
fax: 05 37 25 201

Edi Čuk
edi@brus.si

Klemen Eržen
klemen.erzen@brus.si

RISORSE UMANE

tel.: 05 37 25 223
fax: 05 37 25 201

Anita Logar
anita.logar@brus.si

UFFICIO FINANZE

tel.: 05 37 25 219
fax: 05 37 25 202

Alenka Rupnik
alenka.rupnik@brus.si

Andrej Špacapan
andrej.spacapan@brus.si

Katarina Šinkovec
katarina.sinkovec@brus.si

Nataša Leimsner
natasa.leimsner@brus.si

Vesna Pavšič
vesna.pavsic@brus.si

BRUS d.o.o.

Godovič 154
5275 Godovič

Tel.: 05 37 25 200
Fax: 05 37 25 201

e-mail: info@brus.si

Codice fiscale: 75002388
Codice d’immatricolazione: 5578892000

IBAN:
SI56 0475 2000 0163 107 (NOVA KBM d.d.)
SI56 3400 0101 6624 869 (Sparkasse d.d.)